Örümcek Stand Bilgilendirme

28
may
0

Örümcek Stand Bilgilendirme


Örümcek Stand
Ankara Örümcek Stand  • Alüminyum profil ve plastik parçalardan oluşturulmuş portatif kurulumu kolay ve taşınabilir görsel açıdan zengin stand çözümüdür.

  • Örümcek stand ismini açıldığında örümcek ağına benzeyen profillerinden almıştır.

  • Örümcek stand farklı şekillerde ve istenilen genişlikte yapılabilmektedir.

  • Tek kullanılımlık bir ürün değildir, istenildiğinde yeni baskılar yapılıp farklı etkinliklerde ve fuarlarda kullanılabilir.

  • Örümcek standı ister baskılı ister baskısız satın alabiliyorsunuz.

  • Baskısız alınan standların baskı ve montajı daha önce örümcek stand bilgisi ve tecrübesi olan firmalar tarafından yapılmalıdır.

  • Örümcek Stand’ı gösteren profilleri ve malzemeleri değil üzerine yapılan baskı ve baskının montaj kalitesidir.

  • Ürün istenildiğiz zaan firmamızda görebilir ve sipariş verebilirsiniz.

  • Örümcek Stand için teknik bir bilgiye ihtiyaç yok kurulumu çok kolay herhangi bir el aleti kullanmanıza gerek yok herşey geçme sistemi ile yapılmış kurulumu orta boy bir stand için en fazla 5 – 10 dakika sürüyor.


Örümcek Stand –  Fiyatları, Ölçüleri ve Stand Modelleri


Örümcek stand Alüminyum profillerden üretilmiş modüler kurulumu kolay ve taşınabilir görsel açıdan zengin stand çözümüdür. İsmini açıldığında örümcek ağına benzeyen profillerinden almıştır. Fuarlarda fuar standı olarak fuarlarda kongrelerde, seminerlerde, tanıtımlarda, lansmanlarda alışveriş merkezlerinde, satış noktalarında ve mağaza gibi mekanlarda kullanılan büyük görsel alanı ile etkili bir stand çözümüdür.

Örümcek standlarımızın fiyatları aşağıda her ürün için ayrı ayrı sunulmuştur. ürün sayfalarının içerisinde ölçüleri ve örümcek stand baskı fiyatlarını görebilirsiniz.

Hızlı ve kolay bir çözüm sunar. Yerli üretimdir sürekli yedek parça garantisi vardır. Baskılar fotoğraf yazıcılarında en iyi kalitede üretilmektedir, baskıların üzerine koruyucu ve yansımayı engelleyici mat kaplama yapılmaktadır. 3×1 3×3 3×4 3×5 3×6 3×7 3×9 oval ve düz olan modelleri vardır, büyük ölçüleri mevcuttur. Standın standart yüksekliği 227cm’dir oval olan standlar belirli bir genişliğe kadar yapılabilir fakat düz olan modellerimiz istenilen genişlikte yapılmaktadır.

Comments are closed.

Bize Yazın