• Logolu Stor Perde

    0551 199 58 05

Baskılı


Zebra Stor Perde


Stor perde baskı günümüzde fazlası ile tercih edilmektedir. Evlerinizin her alanında kullanacağınız stor perdeler şimdi renklendirmek istemektedir. Stor perde baskı dilediğiniz ölçülerde ve tasarımda kullanılacak olan alana göre özel hazırlanmaktadır. Sizin seçtiğiniz ya da sizlere uygun tasarlanan manzara, fotoğraf, şirket logolarının portre veya yağlı boya çalışması gibi görseller elde etmenizi sağlayan stor perde baskı dijital baskı makineleri ile uygulanarak eşsiz görünümler elde etmenizi sağlar. Stor perde baskı yapımında seçilecek olan görselin çözünürlüğünün yüksek olması, baskı aşamasında olan görselin göz yormadan net bir şekilde olması önemli bir detaydır. Aksi halde stor perde baskı dikkat çekmez ve daha sönük kalır. Stor perde baskı işleminde dijital baskı perdenin tek yüzüne yapılmaktadır. İç mekan kullanımları için son derece ideal olan stor perde baskı konusunda alanında uzman ekip ve profesyonel ekipmanlar ile sizlere hizmet veren Vitray ailesi, olarak memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Stor perde baskılar bilindiği gibi dijital baskı çeşitlerinden biri olduğundan kullanılan malzeme de fazlası ile önelidir. Stor perde baskı yapımında kullanılan kumaş çeşitleri ise şu şekildedir; Keten Blackout Yukarıda da listelediğimiz gibi birbirinden farklı stor perde kumaş türleri vardır. Sizler ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğiniz kumaş türlerine ait detayları alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçerek netleştirebilirsiniz.

Baskılı Stor Perde

Dijital baskılı fon perde, Özel baskılı stor perde ve Baskılı zebra stor perde modelleri göz alıcı ve etkileyici tasarımları ile Vitrayda. Kişiye özel Baskılı zebra perde modelleri ile talep etmiş olduğunuz resim veya fotoğraf perdenize kolaylıkla yansıtılmaktadır. Logolu stor perde ve dijital baskılı stor perde modelleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Baskılı Stor Perde Ankara, Baskılı Stor Perde İstanbul, Baskılı Stor Perde İzmir ve Baskılı Stor Perde Bursa başta olmak üzere baskılı stor perde modelleri ve dijital baskılı stor perde çeşitleri siparişi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Stor Perde Baskı Fiyatları

Stor perde baskı fiyatları kullanılan kumaş, yapılan baskı, isteler ve talepler doğrultusunda değiştiğinden net bir tutar belirtmek doğru değildir. Bu nedenle stor perde baskı fiyatları hakkında ne bir bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Logolu stor perde, resimli stor perde, baskılı zebra stor perde ve kişiye özel dijital baskılı stor perde ürünleri en uygun stor perde baskı fiyatları ile Vitray Reklam’da.
Bize Yazın