• TABELA

    Sistemleri

  • ANKARA

    Tabela

  • IŞIKSIZ

    Tabela


kişisel şema Işıksız kütlesi aluminyum tabela pleksi-tabela Polikarbon-tbel kutu-harf-tabela fener tabela gravür tabela uyarı-ikaz-tabelası Yönlendirme Tabelası Masa eşiği Masa eşiği

Ankara Tabela Üretim ve Montajı

Tabela ve açık hava reklamcılığında kaliteden ödün vermeden, şık tasarımlarıyla tabelanızı fark ettiriyoruz. Açık hava reklamcılığı'nın Fırça dönemlerinden gelen ve gelişen teknolijiye ayak uyduran firma yapısı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Tabela Reklamı olarak tüm açık hava reklam ürünlerimiz ve ürün kalitemizle, konusunda uzman kadromuz ve 9 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterimize hizmet vermekteyiz. Ankara'da tabela arayan müşterilerimizin taleplerini hızlı bir şekilde karşılamak için ofisimizde sizleri bekliyor.


Son yıllarda gelişen teknoloji ile artık birçok materyale şekil vermek kolaylaştı reklam tabelası da bundan nasibini aldı geniş reklam ürünleri ve modelleri ile artık reklam tabelalar daha canlı göze çarpıyor. Işıklı ve ışıksız olmak üzere iki kategoride ayırdığımız reklam tabelaları Ankara sokaklarını, caddelerini ışıl ışıl canlandırıyor. Tabela çeşitleri ile ilgili kısaca bilgi vermemiz gerekirse; Ankara tabela, Işıklı, Işıksız, Gravür, Parapet, Çatı Tabelası, Totem, Kayan Yazı, Kapı Tabelası, Vinil Germe Tabela, Alüminyum ,Kompozit, Kutu Harf, Krom Harf, Uyarı İkaz, Yönlendirme Tabelası olmak üzere bir çok örnek ve çeşitleri bulunmaktadır karar vermekte zorlanan müşterilerimize tasarım ve model hakkında bilgilendirme ücretsizdir.
Vitray Reklama hoşgeldiniz.
Powered by