• YER ZEMİN ETİKETİ

  • SOSYAL MESAFE ETİKETLERİ

  • KORONA ETİKETLERİ


YER VE ZEMİN ETİKETİ

ankara yer zemin etiketi
ankara yer zemin etiketi
ankara yer zemin etiketi
ankara yer zemin etiketi

ankara yer zemin etiketi
ankara yer zemin etiketi
ankara yer zemin etiketi
ankara yer zemin etiketi
ankara yer zemin etiketi
yer zemin etiketi
yer zemin etiketi
ankara yer zemin etiketi


SOSYAL MESAFE YER ZEMİN ETİKETİ

YER ZEMİN ETİKETİ


Korona virüsüne karşı alınan önlemler ile ilgili yayınlanan genelgelerde sosyal mesafe korunması için alınacak tedbir olarak kullanılan zemin etiketleri Ankara ve çevre illerine üretimini yapmış olduğumuz zemin etiketi ile önlemler açısından önemli rol oynamaktadır. Dijital baskı teknikleri kullanılarak her ebatta CMYK baskı yapılarak üretilebilmekte olan yer zemin etiket baskıları için özel üretilmiş ve dayanıklı yapıya sahip Özel yer etiketleri ve laminasyonlar kullanmaktayız. Özel Kesim üretim yapabildiğimiz zemin baskılarında tek açıdan görüntü yakalanabilen 3 boyutlu yaratıcı baskılar da üretebiliyoruz.


Zemin folyo baskı nedir; yer grafiği olarak da adlandırılan floor grafik baskı üzerine baskı yapılan zemine yapıştırılan laminasyonlu bir baskı çeşididir. Genellikle spor salonları, alışveriş merkezleri, okul ve eğitim kurumları ve daha bir çok alanda geniş bir kullanıma sahiptir. Zemin folyo baskı ürün veya hizmeti tanıtmak için kullanılsa da uyarı nitelikli olarak da sıklıkla tercih edilir. Ankara yer zemin etiketi


Zemin Grafik Folyo Baskı canlı bir görünüme sahip olması ve uzun süre dayanıklı yapısı için giriş çıkış sirkülasyonun çok fazla olduğu alanlarda sıklıkla kullanılır. Floor Grafik baskı hizmet tanıtımı yapılmasının yanı sıra büyük mağazalar ürüne nasıl ulaşılacağını anlatmak için de oldukça eğlenceli bir seçenektir.


Floor Graphics baskı dijital ortamda özel efektler kullanılarak 3 boyutlu izlenimi verilebilen bir zemin uygulamasıdır. 3d floor grafik ile görsel ve estetik açıdan dikkat çekici zeminler yaratabilirsiniz. Zemin folyo baskı işleminin dayanıklı olmasında en büyük etken dijital baskı makinesi ve kullanılacak malzemenin en üst kalite olmasından kaynaklanır. Ankara yer zemin etiketi


LAMİNASYONLU YER ZEMİN ETİKETİ UYGULAMA


Zemin folyo baskı uygulaması yapılırken dikkat edilecek noktalar grafik tasarımının en doğru açıdan ve dikkat çekici olarak hazırlanmasıdır. Tasarım hazırlanırken kullanılan renkler ve objeler hizmeti tanıtırken doğru sıralı ve anlaşılır şekilde yerleştirilmelidir.


YER ZEMİN ETİKETİ FİYATLARI


Vitray reklam ve dijital baskı merkezi, baskı hizmetlerinden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde sizin için en uygun folyo baskı tasarımını birlikte kararlaştırabiliriz. Firmamız, ofis ekipmanları açısından örnek bir kuruluş olarak yüksek kaliteli dijital folyo baskı makinesi ile sizlere folyo baskı hizmetini sunmaya devam etmektedir. Sizde sektöründe öncü olan baskı hizmeti ile çalışarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz.
Bize Yazın