• UV Baskı

    Seramik & Taş Üzeri

Seramik Karo UV Baskı

Mükemmel seramik karo baskıları oluşturma özelliği ile Flatbed UV baskı makineleri , seramik karolar üzerine doğrudan mürekkep püskürtmeli tam renkli, yüksek çözünürlüklü logolar, fotoğraflar ve grafikler yazdırmanıza olanak tanır. Bizim UV Seramik Karo Yazıcı kullanımı çevre dostu UV mürekkep, güçlü mürekkep yapışma ve üstün baskı kalitesi sunuyor. 7 renkli isteğe bağlı baskı, beklediğiniz şaşırtıcı seramik karo baskıları oluşturmayı kolaylaştırır.

UV Taş Baskı

Transfer gerekmediği için seramik karo baskı makinemiz doğrudan baskı teknolojisi ile iş akışınızı basitleştirebilir. Ayrıca, seramik karolar üzerine 3B baskı kolayca elde edilebilir, bu da alan duygusu dolu daha etkileyici baskılar üretmenize olanak tanır.

UV Fayans Baskısı

Hassas görsel 3B efektine ek olarak, düz yataklı UV seramik karo yazıcımız, sanat duygusunu artıran gerçekçi bir kabartma efekti yaratabilir. Sanata duyarlı karolar üretebilir ve bunları duvarlarınızı süslemek için kullanabilir veya çini bardak altlığı, kolye vb. Gibi zengin hayal gücünüze dayalı sanat eserleri yapabilirsiniz. C, M, Y, K, Lc, Lm, beyaz mürekkep basabilirler. ve vernik. Renkler çok uzun süre muhafaza edilebilir.
Bize Yazın