• UV BASKI

    METAL ÜZERİ

Metal Plaka Baskı Çözümü

Metal alüminyum baskılar oluşturmak için, metal levhalara doğrudan baskı yapabilen akıllı bir UV metal levha baskı makinesine ihtiyacınız var. Olağanüstü performansıyla, UV baskı makineleri bunu sizin için yapabilir ve mükemmel baskı sonuçları ve metal plaka üzerinde yüksek mürekkep yapışması sağlar. CMYK, Lc, Lm beyaz mürekkep ve vernik basan metal levha baskı makinelerimiz metal plaka üzerine 3 boyutlu, kabartmalı ve parlak gibi çekici efektler oluşturabilmekte, baskı efekti canlı ve doğaldır.

Alüminyum Levha Üzerine Mürekkep Püskürtmeli Baskı

Yüksek yapışma özelliğine sahip UV baskı mürekkebi ve yüksek kaliteli kaplama sıvısı kullanan UV baskı makinaları, alüminyum levhalar üzerinde mürekkep püskürtmeli baskı aşınmaya dayanıklı ve kalıcı görüntüler yapma özelliğine sahiptir. Ayrıca gri seviyeli endüstriyel baskı kafaları ile yazıcılarımız istikrarlı çalışma performansı ve yüksek çözünürlük sunar. Duvar baskıları, geniş formatlı alüminyum bölme duvarları, alüminyum tavanlar, tabelalar veya kutular oluşturmak için olsun, parlak metal alüminyum baskı elde edilebilir.

Paslanmaz Çelik Üzerine Mürekkep Püskürtmeli Baskı

Alüminyum levha üzerine baskıda olduğu gibi, UV Baskı makinalarında paslanmaz çeliklere ince görüntüler basar. Baskı desenini işaretler ve dekorasyon gibi gerçek amaca göre özelleştirebilirsiniz.


Düz yataklı yazıcımız metal levha baskı makinesi olarak kullanılmasının yanı sıra ahşap, cam, seramik karo, deri vb. Birçok başka malzemeye de uygulanabilmektedir. Uygulama çok kapsamlıdır.
Bize Yazın