• UV Baskı

    Cam Üzeri

Cam Baskı Çözümü

Günümüzde hızlı ve kolay dijital cam baskısı elde etmek için, cama mürekkep püskürtmeli baskıyı yönlendirebilen dijital flatbed bir yazıcıya ihtiyacınız var . 9 yılı aşkın tecrübeye sahip profesyonel bir ekipman üreticisi olarak, profesyonel baskı çözümlerimizi birçok ülkeye sağladık. Flatbed UV cam yazıcımızla, parlak çok renkli, yüksek çözünürlüklü ve yüksek hızda inanılmaz cam baskılar elde edilebilir.

Yüksek Üretim Verimliliği

Dijital düz yataklı UV cam yazıcılarımız, daha hızlı, tek tip ve enerji tasarrufu sağlayan mürekkep kürlemesi elde etmek için LED-UV kürleme teknolojisini kullanır. Otomatik malzeme kalınlığı ölçüm fonksiyonu ve diğer akıllı fonksiyon tasarımları ile UV baskı makinalarımız, hem kısa vadeli üretim hem de seri üretime uygun olarak üretim verimliliğini açıkça artırabilir ve teslimat süresini kısaltabilir. Değişken mürekkep püskürtme özelliğine sahip endüstriyel mürekkep püskürtmeli baskı kafaları, daha üstün UVdijital cam baskı efekti elde eder.

Büyük Baskı Boyutuyla Daha Fazla Olanak

Sürgülü kapı, bölme duvar, pencere camı için geniş formatlı cam baskı, geniş baskı boyutu için dijital UV flatbed yazıcımız ile kolayca gerçekleştirilebilir.


Diğer bir avantaj ise, küçük boyutlu cam levha yazdırsanız bile, aynı anda birden fazla cam yazdırabilirsiniz.

Beyaz Mürekkep ve Vernik Baskı ile Özel Efektler

Dijital baskı makinelerimiz, beyaz mürekkep baskısını ve vernik baskıyı destekleyerek, çeşitli efektlerle camlara farklı şekillerde baskı yapmanızı sağlar. UV baskı makinası, 100 mm kalınlıkta cama ince, keskin, küçük öğelerden karmaşık tam renkli görüntülere kadar her şeyi yazdırabilirsiniz. Cam duvar resimleri, bölme duvar, cam sürgülü kapılar veya diğerlerini yazdırmak istiyorsanız, yazıcılarımız beklentilerinizden fazlasını yapabilir.
Bize Yazın