• UV Baskı

    Ahşap Üzerine

UV Ahşap Baskı Çözümü

Resim, fotoğraf ve vektörel çalışmalarınızı ahşap panele yazdırmak için, ahşap için iyi bir uv baskı makinasına ihtiyacınız vardır. UV flatbed yazıcı, ahşap tahta baskı için etkili bir çözümdür. Doğrudan ahşap üzerine yüksek çözünürlük ve olağanüstü efektle baskı yapar. Duvar panelleri, ahşap sanatlar, ahşap masalar, mobilya, kapı veya diğerleri için olsun, UV ahşap yazıcı mükemmel sonuçlar ve basit iş akışı ile size benzersiz bir deneyim sunar.

Ahşap Baskı Sonuçları

Ahşap üzeri uv baskı makinası, ahşap panelde renkli ve canlı görüntüler oluşturabilen C, M, Y, K, Lc, Lm, beyaz mürekkep ve vernik yazdırır. Aşınmaya dayanıklı ve ahşap yüzeye iyi yapışabilen çevre dostu ve yüksek yapışma özelliğine sahip baskı mürekkebi kullanır. Beyaz mürekkep basabilme özelliği ile çekici ve doğal kabartma efekti elde edilebilir. Değişken damlacık baskısı, ahşap baskıyı daha az mürekkep ve daha doğal renk geçişiyle bitirebilir. Ayrıca, Ub Baskı makinesi, etkili mürekkep kürlemesi sağlamak için enerji tasarruflu LED UV lambası kullanır. Ve yazdırılan görüntü daha hassastır.

Ahşap Baskı İşlemi

Malzeme kalınlığı ölçüm fonksiyonu gibi bir dizi kullanıcı dostu fonksiyon tasarımı ile UV baskının kullanımı kolaydır ve ahşap baskı işlemi daha basit olacaktır. Yüksek performanslı endüstriyel Gen5 baskı kafası ve çift yönlü baskı işlevi, daha hızlı teslimat süresi sağlar.
Bize Yazın